Drobečková navigace

Nacházíte se: Úvod » Testování přístupnosti » Ceník

Ceník

Otestování webu nebo aplikace a vypracování zprávy s návrhy oprav, které by umožnily dosažení efektivního zlepšení stavu přístupnosti, vyžaduje čas.

Nabízenou službu proto zpoplatňujeme uvedenou sazbou. Rádi vám však poskytneme i dílčí informace a budeme s vámi komunikovat o daných problémech i mimo placenou službu.

Služba Cena
Audit přístupnosti 700,- Kč/hod

Cena je konečná, nejsme plátci DPH.

Příklad kalkulace auditu přístupnosti

Cena testu zahrnuje vlastní realizaci testu a následné zpracování zprávy v dokumentu "Audit přístupnosti" včetně doprovodné komunikace dle požadavku zákazníka.

Cenu výsledné práce stanovujeme individuálně v závislosti na jeho rozsahu. V případě webu zpravidla netestujeme celý obsah (z časových ani praktických důvodů to není reálné), ale vybereme jen několik reprezentativních stránek a ty otestujeme. Testuje se 10 - 15 různých stran reprezentujících typy obsahu webu. V případě mobilní aplikace se ověřuje celková funkčnost podle účelu aplikace.

Orientační kalkulace ceny Auditů dle typu složitosti webu:

Jednoduchý Běžný web Komplexní
statický web o 2 - 3 šablonách rozvržení obsahu; statické menu, externí soubory web s dynamičtějším obsahem, rozbalovací menu, widgety (pro zobrazování dynamického obsahu, ('disclosure', 'carousel'...), více šablon rozvržení obsahu, formuláře, multimédiální obsah; externí soubory komplexnější weby, SPA, využívající JS knihovny (Angular, React...), dynamické vyhledávání s filtrováním výsledů...; multimédiální obsah, externí soubory;
do cca 15 000 Kč cca 15 000 - 20 000 Kč cca 20 000 Kč a více...

Konkrétní cena je vyhodnocována a dohodnuta jednotlivě dle aktuálního podoby testovaného webu.

Standardní doba realizace je tři týdny. Konkrétní termín dodání závisí na aktuálních objednávkách a je domlouván individuálně.

Tip! Služby objednané u TyfloCentra Brno, o.p.s. můžete uplatnit jako tzv. náhradní plnění.