Drobečková navigace

Nacházíte se: Úvod » Testování přístupnosti » Ceník

Ceník

Otestování webu nebo aplikace a vypracování zprávy s návrhy oprav, které by umožnily dosažení efektivního zlepšení stavu přístupnosti, vyžaduje čas.

Nabízenou službu proto zpoplatňujeme uvedenou sazbou. Rádi vám však poskytneme i dílčí informace a budeme s vámi komunikovat o daných problémech i mimo placenou službu.

Služba Cena (bez DPH)
Audit přístupnosti 400,- Kč/hod

Příklad kalkulace auditu přístupnosti

Cena testu zahrnuje vlastní realizaci testu a následné zpracování zprávy v dokumentu Audit přístupnosti.

Cenu výsledné práce stanovujeme individuálně v závislosti na jeho rozsahu. V případě webu zpravidla netestujeme celý obsah (z časových ani praktických důvodů to není reálné), ale vybereme jen několik reprezentativních stránek a ty otestujeme. Testuje se 10 - 15 různých stran reprezentujících typy obsahu webu. V případě mobilní aplikace se ověřuje celková funkčnost podle účelu aplikace.

Příklad: Výsledná cena u webů rozsahu, který mají prezentace institucí, jako jsou obecní úřady s rozšířenou působností, knihovny nebo zdravotnická zařízení, se aktuálně pohybuje mezi 12 000,- až 15 000,- Kč.

Zákazníkovi účtujeme skutečně odpracovaný počet hodin.

Výsledky testů standardně dodáme do tří týdnů od doručení závazné objednávky. Konkrétní termín ale závisí na aktuálních objednávkách a je domlouván individuálně.

Tip! Služby objednané u TyfloCentra Brno, o.p.s. můžete uplatnit jako tzv. náhradní plnění.