Drobečková navigace

Nacházíte se: Úvod » Služby

Služby

Pod hlavičkou projektu Blind Friendly Web vám nabízíme naši základní službu v oblasti přístupnosti webu - uživatelský test přístupnosti.
V jeho rámci se věnujeme i dalším oblastem, která s ní nějakým způsobem souvisí. Ať už je to přístupnost dokumentů (DOC a PDF), datových schránek, elektronického bankovnictví, multimédií, a obecně dynamických webových aplikací či přístupnosti HTML5 s rozšířením standardu WAI-ARIA.

Testování přístupnosti webových stránek

Zajímá vás, zda jsou vaše webové stránky přístupné pro nevidomé, slabozraké, seniory? Nechte si je otestovat. Nabízíme uživatelský test přístupnosti.

Ceník

Informace o ceně naší zpoplatněné služby najdete v Ceníku.

Metodika Blind Friendly Web 2.3

Potřebujete vědět, jak vytvářet webové stránky přístupné pro nevidomé a slabozraké? Prostudujte si náš Metodický návod a postupujte dle něj při tvorbě webových stránek.

Konference BFW

Chcete se zeptat uživatelů s těžkým zrakovým postižením, jak se jim pracuje s vašimi webovými stránkami? Přihlašte se do konference BFW.

Nenašli jste zde službu, kterou jste hledali?

Pokud máte zájem o nějakou službu v oblasti přístupnosti, která zde není uvedena, kontaktujte nás. Rádi s Vámi Váš požadavek prodiskutujeme a navrhneme nejvhodnější cestu k jeho vyřešení.