Drobečková navigace

Nacházíte se: Úvod » O projektu » Podpořte nás

Podpořte nás

Projekt Blind Friendly Web je projekt neziskový, proto každou pomoc velmi vítáme.

Přestože nabízíme některé služby za úhradu, nečiníme tak kvůli zisku. Získané finanční prostředky používáme primárně pro úhradu nezbytných provozních nákladů tak, abych projekt Blind Friendly Web mohli provozovat.

Náš projekt můžete podpořit několika způsoby:

Finančně

Projekt můžete podpořit jakoukoliv finanční částkou.

Bankovní spojení: FIO banka, pobočka Brno, Veveří 2581/102, 616 00, č.ú. 703 777 377 / 2010, v.s.= vaše IČO, do zprávy pro příjemce zapište "682003"

Děkujeme a prosíme, napište nám o Vašem daru.

Propagací či článkem

Osvěty není nikdy dost a i přesto, že náš projekt funguje již od roku 2000, stále se najdou tvůrci webů, kteří se s tématikou přístupnosti dosud nesetkali. Pokud vydáváte časopis, noviny či magazín a měli byste zájem o napsání článku o přístupnosti, kontaktujte nás.

Umístěním banneru na svůj web

Umístěte si na svůj web banner Blind Friendly Web.

Banner Blind Friendly Web

Hmotným darem

Tématiku přístupnosti poměrně často propagujeme na nejrůznějších konferencích, workshopech a dalších setkáních, určených pro webdevelopery. K lepší propagaci by nám pomohl stojan na tiskoviny a roll up. Pokud byste byli schopni a ochotni nám jednu (či obě) z těchto věcí zafinancovat, kontaktujte nás. Děkujeme.

Jakkoliv jinak

Napadá Vás jiný způsob, jak byste mohli náš projekt podpořit? Pokud ano, kontaktujte nás a dejte nám vědět, čím byste nám mohli a chtěli pomoci.

Všem za podporu našeho projektu velmi děkujeme.